2012 | Mondiale Dansproject

Stichting Power heeft in oktober 2012 het Het mondiale dansproject georganiseerd. Het project ging hand in hand met het thema van de Kinderboekenweek: Hallo wereld. Op de klanken van wereldmuziek lieten kinderen van alle klassen van de Hildebrand van Loonschool hun bewegingskunsten zien. Een groot aantal landen was hierin vertegenwoordigd zoals Suriname, Mexico, IndonesiĆ«, Spanje  etc. 4 weken lang stond het thema Cultuur centraal op onze school. 

De verschillende culturen van de wereld met de gebruiken, gewoontes, kledingstijlen, muziek, eetgewoontes en religies kwamen aanbod komen tijdens de lessen. Kinderen kregen knutselopdrachten, educatieve filmpjes op digibord werden getoond en gerechten uit andere landen geproefd. De afgelopen weken werd door iedere groep hard gewerkt op het instuderen van een dans uit een ander land. Met een prachtige uitvoering waarbij alle groepen vertegenwoordigd waren werden alle dansen met bijbehorende muziek getoond. De directie en het team kregen een prachtig boek aangeboden waarin allerlei recepten waren gebundeld.